Covid-19 Bilgilendirme – Halı Diyarı

Covid-19 Bilgilendirme

Değerli Müşterilerimiz,

Tüm dünyada olduğu gibi, ülke olarak Koronavirüs (Covid-19) nedeniyle önemli bir süreçten geçiyoruz. Bildiğiniz üzere, e-ticaret sektörünün bu süreçte sorumluluğu her geçen gün daha da artıyor. Sektörün tüm tarafları olarak topluma ve kamuoyuna taşıdığımız sorumluluk gereği farklı alanlarda da yeni sorumluluklar üstlenmekteyiz.


Sağlık Bakanlığımız, Dünya Sağlık Örgütü (WHO) ve Yerel Yönetimlerin aldığı kararlar paralelinde önümüzdeki süreçte Koronavirüs'ün sosyal hayata etkisini azaltmak için tek yürek halinde çalışmaktayız. halidiyari.com.tr olarak önceliğimiz; çalışanlarımız, ve siz değerli müşterilerimizin sağlığı ve güvenliği. Bu doğrultuda öncelikli olarak;
 

·         Müşterilerimizin sağlığı ve çalışanlarınızın sağlığı için gerekli önlemler en üst seviyede tutulmaktadır.

·         Sağlık Bakanlığımız, Dünya Sağlık Örgütü ve yerel yönetimlerin yaptığı açıklamaları yakından takip etmekteyiz.

·         Tüm iş süreçlerinizin sağlık ve hijyen standartlarına uygun olduğundan emin olarak, ürün paketleme süreçleri de dahil, bu standartların uygulanıp uygulanmadığı denetlenmektedir.

·         Ürün teslimatlarında ve iadelerinde el hijyenine dikkat edilmektedir.

·         Ofisimiz, operasyonel alanlarımız ve iş süreçlerinizde kullanılan araç filomuz en yüksek seviyede sterilizasyonunu sağlanarak; tüm iş süreçlerinizi yakından takip etmekteyiz.


halidiyari.com.tr olarak eş zamanlı, dağıtım kanalındaki iş ortaklarımız olan kargo ve lojistik firmalarıyla da tüm siparişlerin uygun sağlık ve hijyen standartlarında teslim edilmesi için yakından çalışmaya devam ediyoruz. Siparişlerin kargo ve lojistik firmaları tarafından dağıtılmasında şu aşamada herhangi kısıtlama veya engel bulunmamaktadır.

Vatandaşlarımızın önümüzdeki süreçte e-ticaret platformlarını daha fazla tercih edeceğini göz önünde bulundurarak, stok ve fiyat politikamızı makul ve güncel tutarak, hazırlık sürelerine uygun hareket etmek öncelikli hedefimizdir. 

Sağlık Bakanlığımızın da belirttiği üzere; Koronavirüs, alacağımız tedbirlerden daha güçlü değil. Hassasiyetiniz için teşekkür ederiz.

Müşterilerimize, çalışanlarınıza ve kıymetli ailelerinize sağlıklı günler dileriz,